از طرف آمريکا ده‌ها موسسه براي مخالفت با اسلام تشکيل شده است92/12/21

http://bushehri.net/images/busshehri/zaman%2024.jpegمدير حوزه‌هاي علميه کشور حضرت آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری طی سخنانی درباره مبلغان دین با اشاره به کنفرانس جهاني کليساها بیان داشتند: در آنجا بيان شد که بايد در مقابل عقايد و افکار اسلامي مقاومت کنيم و خطر اسلام بيش از خطر هر چيز ديگري است.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری  عنوان کردند: از طرف آمريکا ده‌ها موسسه براي مخالفت با اسلام تشکيل شده است و تکفيري‌ها با پول‌هاي ميلياردي بعضي از کشورها تمام دشمني خود را با شيعه و اهل بيت(ع) ابراز مي‏‌‏کنند.

حضرت آیت الله حسيني بوشهري در ادامه ابراز کردند: تمام روحانيون که به حوزه وارد مي‌شوند بايد از تمام اوقات فراغت براي مطالعه و يادداشت‏‌‏برداري استفاده کنند.

معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه قم  تاکيد کردند: شما بايد در همه عرصه‌ها مانند تاريخ، اعتقادات و تفسير کار کنيد و در آن‌ها حرفي براي گفتن داشته باشيد.

مدير حوزه‌هاي علميه سراسر کشور با بيان اينکه امروز بدون نقشه نمي‌توان وارد ميدان شد فرمودند: بايد آسيب‌ها شناسايي شوند و کار دشمنان را روز به روز بررسي کرده و حوادث را پيش‏‌‏بيني کرد.

استاد سطوح عالی حوزه های علمیه  بيان کردند: امام علي(ع) فرمود مبلغ کسي است از ديگران به حلال الهي داناتر باشد.

آیت الله حسيني بوشهري تصريح کردند: طلبه‌ها زماني که جواب سوال را نمي‌دانند با شهامت بگويند که نمي‌دانيم و در مورد آن تحقيق کنند.

ایشان با اشاره به اينکه در حق‏‌‏گويي شهامت داشته باشيد فرمودند: خداترسي بايد اصل کار ما باشد و اگر خدا کنار گذاشته شود امکان موفقيتي براي شما نيست.

مدير حوزه‌هاي علميه در مورد ارتباط با جوانان تاکيد کردند: جوانان ما کاملاً در خطر هستند و شما نبايد ارتباط خود را با جوانان ترک نکنيد.

Please publish modules in offcanvas position.