اساتید حوزه تجلیل شدند95/03/03

http://bushehri.net/images/0bushehri/1/7757/IMG14562071.jpgدر هجدهمین اجلاسیه اساتید سطح عالی و خارج حوزه علمیه قم، از فعالیت ها و مقام علمی و تلاش های ۵ تن از اساتید سطح عالی حوزه تجلیل به عمل آمد.

مراسم هجدهمین اجلاسیه اساتید سطح عالی و خارج حوزه، با حضور حضرت آيت الله سيد هاشم حسيني بوشهري «دامت برکاته» مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور برگزار شد.

در ابتدای این مراسم حجت الاسلام والمسلمین فرخ فال، مدیر حوزه علمیه قم با ذکر این مطلب که عنوان اصلی این همایش بررسی مطالبات رهبری و مراجع عظام تقلید از حوزه های علمیه است، به تشریح برنامه های این اجلاسیه پرداخت.

در ادامه آیت الله حسینی بوشهری مدیر حوزه های علمیه کشور در بندهای مختلف به تشریح ابعاد مختلف نظری مطالبات رهبری و مراجع عظام تقلید از حوزه و حوزویان پرداخت.

همچنین آیت الله فقیه یزدی،حجج اسلام والمسلمین احمدی و بنیادی در سخنانی به ارائه مباحث مطرح شده در کمسیون تخصصی بررسی مطالبات رهبری و مراجع از حوزه که پیش از این اجلاسیه برگزار شده بود، پرداختند.

سخنران پایانی این مراسم آیت الله جوادی آملی بودند که معظم له نیز با اشاره به حوزه انقلابی و رویکرد اصلی به انقلاب اسلامی، به تشریح ابعاد میدان انقلاب فرهنگی اهل بیت(ع) پرداختند.

گفتنی است در پایان این مراسم با حضور حضرت آيت الله سيد هاشم حسيني بوشهري «دامت برکاته» و بزرگان حوزه، از پنج تن از اساتید سطح عالی حوزه که در سال تحصیلی فعلی به عنوان اساتید برگزیده حوزه معرفی شدند، مورد تجلیل قرار گرفتند.

در این مراسم از فعالیت های علمی آیت الله محمد جواد فاضل لنکرانی و حجج اسلام والمسلمین  هادی عباسی، حسینی قمی، مدرسی یزدی و زارعی تجلیل شد.

Please publish modules in offcanvas position.