اساس اسلام محبت به اهل بیت است94/09/22

http://bushehri.net/images/busshehri/zaman2%2012.jpgنماینده مردم استان بوشهر درمجلس خبرگان رهبری فرمودند: هر چیزی در این عالم پایه و بنیانی دارد و اساس و پایه اسلام محبت به اهل بیت است.

حضرت آيت الله سيد هاشم حسيني بوشهري «دامت برکاته» شامگاه شنبه در جمع مردم عزادار در محل بارگاه امامزاده ابراهیم در دشتستان با تسلیت شهادت امام رضا(ع) افزودند: رمز و راز شور و شعور مردم و عزاداران نسبت به اهل بیت(ع) است که باعث شده امروز سیل جمعیت به سوی این بارگاه سرازیر شود.

مدیر حوزه های علمیه کشور بیان کردند: امروز حضور و سیل عظیم جمعیت بیان می کند که ای امام رئوف، ما دلدادگان تو هستیم که امروز اینجا حضور پیدا کرده ایم.

ایشان ادامه دادند: این دلدادگی ها، یک مساله خدایی است و حرکت امامان ما نیز بر اساس حق طلبی، عدالت خواهی، ظلم ستیزی و اصلاح در جامعه انجام گرفته است.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری عنوان کردند: اگر اظهار همدردی و ارادت نسبت به اهل بیت(ع) داشته باشیم سود آن به خود ما بر می گردد.

ایشان افزودند: هر چقدر درجات ارادت و محبت ما به اهل بیت بیشتر باشد به همان اندازه به جایگاه و ارزش ما نیز اضافه می شود.

مدیر حوزه های علمیه کشور اظهار کردند: کسانی که به اهل بیت عشق بورزند و این محبت و عشق ورزی را خود به نمایش بگذارند و هر حرکتی که در راستای اهل بیت باشد، باعث آمرزش گناهان می شود و پرونده حسنات ما را بالا می برد.

ایشان ادامه دادند: اگر کسی، اهل بیت را دوست دارد فردای قیامت در پیشگاه خدای عالم محشور است.

مدیر حوزه های علمیه کشور افزودند: عشق به پیامبر و اهل بیت باعث تصفیه روح انسان می شود واگر کسی عاشق معشوق شد این دلدادگی باعث می شود که انسان اخلاق معشوق را پیدا کند و این ویژگی بسیار مهمی است.

ایشان ادامه دادند: حضور جمعیت بیش از سه میلیون در مشهد مقدس در روز شهادت امام رضا(ع) نشانه عاشق بودن آنان نسبت به امام خود است.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری فرمودند: به احترام این دو ماه عزاداری و ارادت نسبت به اهل بیت سعی کنیم آن چه را اهل بیت از ما خواسته اند در بقیه روزها نیز به آن عمل کنیم.

شهرستان 250 هزار نفری دشتستان با مرکزیت شهر برازجان در شرق بوشهر واقع است و امامزاده ابراهیم برادر امام رضا (ع) در روستای ننیزک در 17 کیلومتری شهر برازجان واقع است.

Please publish modules in offcanvas position.