استفاده از امکانات روز از ضروریات حوزه است 92/08/26

http://www.bushehri.net/images/21_L_180466.jpgمراسم بهره برداری از تأمین تجهیزات شبکه انتقال مخابرات استان قم با حضور حضرت  آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری، مدیر حوزه های علمیه کشور، به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد. 

حضرت آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری در این مراسم که پیش از ظهر امروز در دفتر مدیریت حوزه، در قم برگزار شد، با تسلیت ایام سوگواری امام حسین(ع)، در سخنانی اظهار داشتند: یکی از رسالت‏های حوزه علمیه، پژوهش، تبلیغ و آموزش مسائل دینی و معارف وحیانی است.

عضو خبرگان رهبری، استفاده از ظرفیت‌های موجود و فناوری های نوین در زمینه انتقال پیام را از مسائل ضروری دانستند و فرمودند: استفاده از امکانات روز دنیا از ضروریات حوزه های علمیه برای گسترش معارف قرآن و اهل بیت(ع) است.

نماينده مردم بوشهر در مجلس خبرگان رهبري  با اشاره به فعالیت بیش از 150 مرکز پژوهشی و ده‏ها مرکز آموزشی در حوزه علمیه قم، خاطر نشان کردندتوسعه خدمات مخابراتی در قم به عنوان مرکز نشر معارف دینی می تواند الگوی سراسر کشور باشد.

عضو هيات رئيسه مجلس خبرگان رهبري یادآور شدند: دنیای امروز مانند دهکده‏ای جهانی است و باید با استفاده از امکانات روز، پیام دین را به گوش جهانیان برسانیم.

آیت الله حسینی بوشهری در پایان تصریح کردند: شکی نیست که مخابرات سهم قابل توجهی در ثواب معنوی نشر معارف قرآن و اهل بیت(ع) را به خود اختصاص می‏دهد.

Please publish modules in offcanvas position.