استفاده حداکثری از تمام ظرفیت ها برای شکوفایی اقتصاد کشور/ دولت از مجموعه خدمت رسان مخابرات حمایت کند95/01/10

http://bushehri.net/images/GHODOSI/4141/IMG16470028.jpgحضرت آيت الله سيد هاشم حسيني بوشهري «دامت برکاته»، امروز در دیدار با مهندس دهناد با بیان اینکه دستگاه هایی که به امر خدمت رسانی مستقیم به مردم و نظام اشتغال دارند، باید از حمایت ویژه دولت برخوردار شوند، فرمودند: دولت محترم با توجه به گستردگی خدمات مخابرات در سراسر کشور باید از مجموعه مخابرات حمایت کند.

ایشان افزودند: فعالیت همراه با تدبیر به همراه شانه خالی نکردن در مقابل مشکلات موجب می شود که پایان هر کاری همراه با غلبه بر مشکلات موجود باشد.

عضو مجلس خبرگان رهبری عنوان کردند: برخورد درست در مقابل مشکلات موجود اقتصادی که طبیعت این فعالیت هاست ، موجب می شود تا در پایان سال شاهد رشد و شکوفایی اقتصادی باشیم و حتی به نحوی شرایط نابه هنجار را به فرصت تبدیل نماییم.

ایشان با بیان اینکه نگاه به کارمند باید به گونه ای باشد که تمام کارمندان در محیط کار احساس دلگرمی و وجود پشتوانه ای محکم داشته باشند، افزودند: در کنار این مسائل، هنر همه ما در زندگی فردی و اجتماعی این است که با الگوگرفتن از سیره حضرت فاطمه زهرا(س) ، با سر انگشت تدبیر با تمام مسائل و مشکلات روبرو شویم.

آیت الله حسینی بوشهری استفاده حداکثری از تمام ظرفیت ها را یکی دیگر از الگوهای عملی سیره حضرت فاطمه زهرا (س) نامیدند و فرمودند: شما به عنوان یک مجموعه خدمت رسان به نظام در جایگاه مهمی هستیدکه نقش موثری در شکوفایی اقتصاد کشور بر عهده دارید.

ایشان لزوم نگاه معنوی و توجه بیشتر به کارمندان را نیز یادآور شدند و ادامه دادند: امیدواریم سال 1395 برای تمام کشور از جمله مجموعه خدمت رسان مخابرات، سال پر خیر و برکتی باشد.

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه امسال سال فاطمی است افزودند :آنچه می تواند در بعد داخلی و بین المللی ما الگو باشد ،زندگی حضرت صدیقه طاهره است . چند نکته برجسته در زندگی آن حضرت به چشم می خورد : نکته اول کار برای خداست ، حضرت فاطمه زهرا(س) تکلیف گراو همواره مدافع ولایت بودند . موضوع دوم در زندگی آن حضرت استفاده  ازحداکثری ظرفیت ها بوده است . حضرت فاطمه زهرا(س) با اینکه فقط 18 سال عمر شریفشان بوده ، اما در همین فرصت کوتاه توانستند از فرصت حداکثر استفاده را داشته باشند .

در ابتدای این دیدار مهندس دهناد، سرپرست شرکت مخابرات ایران با تبریک سال نو به ایشان گزارشی از عملکرد سال 1394 شرکت ارایه داد

Please publish modules in offcanvas position.