استقبال مردم از انتقال ضريح امام حسين(ع) سبب بهت جهانيان شد94/02/19

http://bushehri.net/images/888888888/n00222259-t.jpgرئيس افتخاري بيست و هشتمين نمايشگاه کتاب فرمودند: استقبال مردم متدين و کساني که اقدام به ساخت ضريح کردند، بيانگر عشق و ارادت مردم به اهل بيت(ع) است و استقبال مردم از ضريح موجب بهت جهانيان شد.

حضرت آيت الله سید هاشم حسيني بوشهري «دامت برکاته» بعد از ظهر دیروز در مراسم رونمايي از کتاب ضريح عشق که به‌مناسبت روز پاسداشت قم در سالن کتاب و رسانه امور استان‌هاي بيست و هشتمين نمايشگاه بين‌المللي کتاب برگزار شد، اظهار کردند: آنچه درباره اهل بيت (ع) وظيفه داريم، معرفت و شناخت اهل بيت (ع)،‌ محبت و عشق‌ورزي به اهل بيت (ع) و پيرو اهل بيت (ع) بودن است.

ایشان خاطرنشان کردند: استقبال مردم متدين و کساني که اقدام به ساخت ضريح کردند، بيانگر عشق و ارادت مردم به اهل بيت (ع) است و با اين اقدام اين عشق و علاقه را به منصه ظهور رساندند.

مدير حوزه‌هاي علميه کشور با بيان اينکه مردم با استقبال پرشور خود محبت به امام حسين (ع) را نشان دادند، عنوان کردند: انتقال اين ضريح شهر به شهر و ديار به ديار با استقبال و بدرقه جمعيت‌هاي ميليوني، بهت جهانيان را به‌دنبال داشت.

ایشان خاطرنشان کردند: مردم شور، شعور و دلدادگي نسبت به ضريح امام حسين(ع) داشتند، ولي جهانيان نمي‌دانند حقيقت شيعه چيست و چگونه پيوند ناگسستني بين شيعه و اهل بيت(ع) وجود دارد.

آيت‌الله حسيني‌ بوشهري از کساني که در تهيه و تنظيم اين کتاب نقش‌آفريني کردند، به سهم خود تشکر کردند و ابراز اميدواري کردند که در دنيا و سراي جاويداني مشمول شفاعت امام حسين (ع) و اهل بيت (ع) باشيم.

Please publish modules in offcanvas position.