استقبال پرشور قم از رئیس جمهور بازتاب ملی و بین‌المللی خواهد داشت93/12/05

http://bushehri.net/images/busshehri/zaman%202.jpegمدیر حوزه‎های علمیه کشور فرمودند: مردم شریف ایران اسلامی هرچه بیشتر وحدت و انسجام خود را نشان دهند و با مسئولان همراهی داشته باشند؛ غیر از بازتاب‎های داخلی در عرصه‎های بین المللی نیز بازتاب‌های خوبی خواهد داشت.

حضرت آيت الله سيد هاشم حسيني بوشهري «دامت برکاته» در گفت و گو با خبرنگار یکی از خبرگزاری‎ها با اشاره به سفر ریاست جمهوری به عش آل محمد(ص) اظهار داشتند: سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به استان قم مانند دیگر استانها دارای خیر و برکات خواهد بود؛ چرا که ایشان به عنوان عالی‎ترین مسئول اجرایی کشور بر نیازهای هر منطقه اشراف دارند.

ایشان افزودند: استان قم دارای مشکلات عدیده‎ای در زمینه، بهداشت، مسکن و ده‎ها مشکل دیگر است که در دستور کار مسئولان استانی قرار دارد و کار کارشناسی و اولویت بندی شده‎اند و در این سفر به آنها رسیدگی خواهد شد.

مدیر حوزه‎های علمیه کشور بیان داشتند: از دیگر مسائلی که در سفر رئیس جمهور به قم مورد بررسی قرار خواهد گرفت مسائل فرهنگی و معیشتی مردم است که امیدواریم شاهد تصمیمات خوبی از سوی هیئت دولت باشیم.

عضو شورای عالی حوزه‎های علمیه خاطرنشان کردند: حوزه علمیه دارای پتانسیل  علمی و فرهنگی عظیمی است، قم مرکز و عاصمه بزرگترین حوزه علمیه جهان تشیع است؛ هرچه مسئولین بتوانند برای توسعه حوزه‎های علمیه تسهیلات و  اقداماتی را فراهم کنند، تبعا زمینه رشد مسائل دینی و فرهنگی در داخل و خارج کشور تسهیل خواهدشد.

آیت الله حسینی بوشهری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به استقبال گرم مردم قم از خدمتگزار خود خاطرنشان کردند:با توجه به اینکه مقام معظم رهبری از همه دولت‎ها پشتیبانی کرده‎اند و مردم ما نیز با تبعیت از رهبر خود در همه صحنه از مسئولان حمایت کرده‎اند؛ تجربه نشان داده است مردم شریف قم  میزبان خوبی برای رئیس جمهور خواهند بود.

مدیر حوزه‎های علمیه کشور ادامه دادند: مردم ما هرچه بیشتر وحدت و انسجام خود را نشان دهند و با مسئولان همراهی داشته باشند؛ غیر از بازتاب‎های داخلی و در عرصه‎های بین المللی نیز بازتاب خواهد داشت.

عضو خبرگان رهبری بیان داشتند: امروز در شرایط خاص بین المللی و مذاکرات هسته ای قرارداریم و در ده‎ها مسئله منطقه‎ای و بین المللی، ایران در یک طرف آن قرار دارد؛ بنابراین هرچه مسئولان دارای احترام و قدرت بیشتر باشند؛ قدرت مانور آنان در مسائل بین المللی بیشتر خواهد شد.

Please publish modules in offcanvas position.