استکبار جهانی از مقابله با نظام اسلامی احساس خطر می‌کند 93/03/04

http://www.bushehri.net/images/tafresh/11_160633.jpgمدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور فرمودند: به پاس ایستادگی ملت و پیشرفت های نظامی ایران، استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی از مقابله با نظام اسلامی احساس خطر می‌کنند.

نماینده مردم شریف استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری حضرت آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری «دامت برکاته»  طی سخنانی فرمودند: به پاس ایستادگی ملت ایران و پیشرفت های نظامی ما استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی از مقابله با نظام ما احساس خطر می‌کنند.

معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه قم  با اشاره به پیشرفت‌های ملت ایران، ابراز کردند: به همت سپاه، بسیج، نیروهای مسلح و مردم مقاوم ما باید کوشید تا کارهای به ظاهر ناشدنی به افتخارات بزرگ تبدیل شوند.

امام جمعه قم با اشاره به این‌که ملت ما پرچم ایران اسلامی را در دنیا به احتزاز در خواهند آورد، تصریح کردند: ملت و نیروهای مسلح ما همیشه با قدرت در برابر دشمن می‌ایستند و برای کشور افتخار می‌آفرینند.

مدیر حوزه‌های علمیه کشور  اقتدار و صلابت نیروهای مسلح را مورد اشاره قرار دادند و بیان داشتند: نیروهای مسلح ما از عزت و تمامیت ارضی ایران دفاع می‌کنند و به کسانی که قصد کوچک‌ترین تعرضی به کشور را داشته باشند تو دهنی محکمی می‌زنند.

آیت‌الله حسینی بوشهری با بیان این‌که دشمن به بهانه مذاکرات هسته‌ای به دنبال خلع سلاح ما است، اظهار کردند: ملت ما هیچ‌گاه در برابر دشمن از خود ضعف و سستی نشان نمی‌دهد.

ایشان ادامه دادند: هرچند دشمنان در مذاکرات هسته‌ای بهانه جویی و مشکل تراشی می‌کنند اما ما در مسیر آرمان‌های نظام محکم ایستاده‌ایم تا آنها سر عقل بیایند.

مدیر حوزه‌های علمیه در ادامه بر ضرورت قدردانی از نعمت ولایت تأکید کردند وفرمودند: رهبر معظم انقلاب به عنوان خلف صالح امام راحل یکی از نعمت‌های بزرگ الهی هستند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بصیرت و بزرگی رهبر معظم انقلاب را مورد توجه قرار دادند و ابراز کردند: امروز دشمنان به این نکته اذعان دارند که نقشه‌هایشان با یک سخنرانی رهبری خنثی می‌شود.

نماینده مردم بوشهر در مجلس خبرگان رهبری همچنین در بخش دیگری از سخنان خود، ناکامی‌های آمریکا در عراق را مورد توجه قرار دادند و افزودند: انتخابات عراق معادلات آمریکایی‌ها را به هم زد.

 

Please publish modules in offcanvas position.