اسراییل، صحنه گردان اقدامات تروریستی در منطقه 94/02/19

http://bushehri.net/images/888888888/boshehri_l93727_241477.jpgحضرت آيت الله سید هاشم حسيني بوشهري «دامت برکاته» در گفتگو با خبر نگار یکی از خبرگزاری ها فرمودند: در هر اقدام تروریستی و فتنه ای که در منطقه بوجود می آید، رژیم صهیونیستی یکی از صحنه گردانان اصلی آن است.

امام جمعه شهر مقدس قم در حاشیه بازدید از نمایشگاه کتاب تهران در گفتگو با خبرنگار یکی از خبرگزاریهادر خصوص اقدامات و تحرکات اخیر رژیم صهیونیستی در منطقه خاورمیانه فرمودند: رژیم صهیونیستی رژیمی نامشروع و همچون غده سرطانی است که توسط استعمارگران بر منطقه خاورمیانه تحمیل شده است. در هر اقدام تروریستی و فتنه ای که در منطقه بوجود می آید، رژیم صهیونیستی یکی از صحنه گردانان اصلی آن است.

مدیر حوزه‎های علمیه کشور افزودند: متاسفانه در کشتارهایی که در یمن اتفاق می افتد و این کودک کشی ها و بی خانمان کردن مردم بی گناه و بی دفاع، دست های کثیف حاکمان رژیم غاصب صهیونیستی کاملا آشکار است.

ایشان افزودند: آنها اهدافی را که دنبال می کنند شامل تشتت و تفرقه در بین امت اسلامی و تضعیف بنیه امت اسلامی است و هر جا این نقشه بتواند کارساز باشد آنها آنجا حضور دارند.

نائب رئیس جامعه‌ مدرسین‌ و عضو شورای عالی حوزه‌ علمیه‌ قم‌ به مواضع رژیم صهیونیستی در پرونده هسته ای ایران نیز اشاره کردند و افزودند: در هر مناسبتی صهیونیست ها به دنبال تخریب چهره ایران هستند و سعی دارند برنامه صلح آمیز هسته ای ایران را در بین افکار عمومی دنیا خطرناک جلوه دهند تا جایی که بنیامین نتانیاهو (نخست وزیر رژیم صهیونیستی) در کنگره آمریکا حضور پیدا کرد تا بتواند نمایندگان کنگره آمریکا را تحت تاثیر دروغ های خود قرار دهد.

نماینده مردم شریف استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری در پایان عنوان کردند: صهیونیست ها برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران از هیچ گونه اقدامی فروگذار نمی کنند و این افراط را تا بدانجا رسانیده اند که، یکی از مسئولین عالی رتبه آمریکایی در خصوص این رفتار صهیونیست ها گفت: آن ها بیمار گونه علیه ایران سخن می رانند و جو سازی می کنند.

 

Please publish modules in offcanvas position.