اشرافی گری آفت جامعه نشود93/02/06

http://bushehri.net/images/busshehri/zaman%2058.jpegعضو شورای عالی حوزه های علمیه حضرت آيت الله سيد هاشم حسيني بوشهري طی سخنانی  یکی از چالش های پیش روی جامعه را کاهش جمعیت دانستند و افزودند: اگر نیروهای جوان هدایت نشوند،و مسائل اشتغال و مسکن به درستی پاسخ داده نشود  کاهش جمعیت ما را تهدید  می کند که باید تلاش کرد تهدید ها به فرصت تبدیل شود.

آیت الله حسینی بوشهری با بیان این که دشمنان برای اختلاف قومی در کشور تلاش می کنند اظهارداشتند: دشمنان برای ایجاد اختلاف قومی تلاش های سنگینی انجام می دهند که باید مراقب بود و جلوی این حرکات که ضایعاتی برای تهدید کشور و انقلاب  هستند گرفته شود.

معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تصریح کردند: عده ای در داخل کارهایی انجام می دهند که خروجی کارهای وهابیت تکفیری است.

عضو شوراي عالي حوزه هاي علميه در بخش دیگری از  سخنان خود با اشاره به خروج خانواده ها از ساده زیستی بیان داشتند: خروج از زندگی ساده زیستی به  اشرافی گری و لوکس، آفاتی است که دامنگیر جامعه شده است.

عضوجامعه مدرسین حوزه  با بیان این که سبک زندگی شهیدان باید  در جامعه پیاده شود افزودند: اگر بی تکلفی و  بی منت عمل کردن شهدا  در جامعه پیاده نشود، خوف این است  که جامعه انقلابی تبدیل به فضای دیگری شود .

  عضو خبرگان رهبری با بیان این که «همه این نعمت ها آزمایشی برای همه ما است» تاکید کردند: بیش از 4هزارو 300روحانی شهید کارنامه درخشان روحانیت و کارنامه درخشان آن در هشت سال دفاع مقدس است

آیت الله حسینی بوشهری با اشاره به موقعیت شناسی روحانیت بیان کردند: وجود این همه شهید روحانی، نشان از موقع شناسی، و وظیفه شناسی در عرصه های مختلف می باشد.

عضو هيات رئيسه مجلس خبرگان رهبري افزودند: راه اندازی کاروان های راهیان نور در سراسر کشور، همراه سرداران، امیران و بسیجیان نشان دهنده این است که روحانیت پا به پای نبض انقلاب در حرکت است .

مدیر حوزه های علمیه کشور در ادامه با اشاره به راه کارهای تدوام انقلاب اسلامی بیان داشتند: ارزش های نظام اسلامی توجه به هشدار ها و توصیه ها و راه کارها را  نباید توجیه و یا تفسیر کرد، بلکه باید سرلوحه کارهایمان قرار دهیم.

Please publish modules in offcanvas position.