اصلاح امور جامعه با همکاری روحانیت و مسئولان محقق می شود93/05/22

http://www.bushehri.net/images/boshehri_l92_ll_159119.jpgنماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری فرمودند: بخشی از اصلاح جامعه برعهده روحانیت و بخشی نیز بر دوش حاکمیت و مسئولان است که باید برای این مهم تلاش کنند.

حضرت آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری«دامت برکاته» در صبحگاه نیروی انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه راه رسیدن به خدا و سعادت دنیایی و اخروی شناخت باریتعالی و ارتباط بیشتربا خدا است اظهار کردند:شناخت ،اطاعت و محبت خدا سه مرحله رعایت حقوق الهی است که انسان باید برای رسیدن به سعادت آنها را به کار گیرد.

ایشان اهمیت معرفت الهی را مهم برشمردند و تاکید کردند: رسیدن به معرفت الهی سبب دوری از گناه است اما هر کس مسئولیت بالاتری دارد باید ارتباطش با خدا بیشتر باشد.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه مسئولان نقش مهمی در اصلاح امور جامعه دارند افزودند: بخشی از اصلاح جامعه برعهده روحانیت و بخشی نیز بر دوش حاکمیت است که باید برای این مهم تلاش کنند.

آیت الله حسینی بوشهری با بیان اینکه مسئولان در خدمت‌گذاری به مردم باید از یکدیگر سبقت بگیرند عنوان داشتند: رسالت مسئولیت و مدیریت در نظام اسلامی، خدمت‌گذاری به مردم است که در این بین مسئولان باید در خدمت‌گذاری از یکدیگر سبقت بگیرند.

ایشان با قدردانی از تلاش نیروی انتظامی در ایجاد نظم و امنیت در جامعه افزودند: رضایت‌مندی مردم در یک جامعه نشان از عملکرد مطلوب پلیس و مسئولان است که در این بین نیروی انتظامی کارنامه قابل قبولی در ایجاد آرامش و امنیت در جامعه داشته است.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان تأکید کردند: ایجاد امنیت و آرامش در جامعه یک فعالیت و مشارکت همگانی است که در این بین باید مشارکت مردم با دستگاههای امنیتی انتظامی بیشتر شود.

فرمانده انتظامی استان بوشهر نیز با اشاره به کاهش انواع جرم و افزایش موفقیت‌های پلیس استان گفت: در 143 روز گذشته جرائم خشن 34 درصد، سرقت مسلحانه 30 درصد ،تجاوز به عنف 63 درصد کاهش داشته است.

Please publish modules in offcanvas position.