اظهارات آیت الله حسینی بوشهری درباره سخنان وزیر اقتصاد92/12/16

http://www.bushehri.net/images/busshehri/zaman%2024.jpegآیت الله حسینی بوشهری عضو مجلس خبرگان رهبری درباره اظهارات وزیر امور اقتصادی و دارایی و معاون وزیر امور خارجه در اجلاس خبرگان، فرمودند: اظهارات و توضیحات ارایه شده توسط این دو مقام دولتی در مجلس خبرگان بسیار خوب بود.

حضرت آیت الله سیدهاشم حسینی بوشهری پس از پایان پانزدهمین اجلاس مجلس خبرگان رهبری به خبرنگاران اظهار داشتند: آقای طیب نیا درباره اقتصاد مقاومتی و آقای عراقچی درباره نحوه اقدام مشترک یا اصطلاحا همان توافق ژنو توضیحاتی ارایه کردند.

امام جمعه موقت قم ادامه دادند: آقای عراقچی به ابهامات ارایه شده از سوی اعضای خبرگان پاسخ گفت و ان شاءالله همه باید کمک کنیم تا در فضای داخلی و دیپلماسی بتوانیم از حقوق هسته ای به خوبی دفاع و دل ملت را شاد کنیم.

عضو مجلس خبرگان رهبری در پاسخ به این سوال که برخی در سخنان خود دشمن را تهدید کرده و نوعی تهدید ایجاد می کنند، وظیفه صاحبان تریبون چیست؟، بیان داشتند: اصل اساسی این است که هوشمندانه با مسایل برخورد کنیم.

ایشان ادامه دادند: در عین اینکه واقعیت های جامعه باید بیان شود اما نباید کاری کنیم که سوژه ای به دست دشمن بیافتد، این یک اصل اساسی است.

آیت الله حسینی بوشهری تصریح کردند: نسبت به امکانات، قدرت و توانمندی کشور هم باید به دشمن بفهمانیم که این ملت ضعیف نیست و در اوج تحریم ها در اوج توانمندی بوده و هست و انشاءالله به این توانمندی ادامه خواهد داد.

Please publish modules in offcanvas position.