اعضای شورای عالی حوزه با آیت الله العظمی مکارم دیدار کردند95/06/12

http://bushehri.net/images/20/1/454214/5858/23/34/34/IMG14424932.jpgاعضای شورای عالی حوزه های علمیه، به همراهی حضرت آيت الله سيد هاشم حسيني بوشهري «دامت برکاته» معاون جامعه مدرسين حوزه علميه قم دیروز با حضرت آیت الله مکارم شیرازی دیدار و گفت و گو کردند.

در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید حوزه های علمیه، اعضای شورای عالی حوزه های علمیه به دیدار  مراجع تقلید رفته و گزارشی از برنامه های حوزه را ارائه کردند.

بر اساس این گزارش: در روزهای گذشته، مدیر و اعضای شورای عالی حوزه های علمیه با آیات عظام صافی گلپایگانی و سبحانی به صورت جداگانه دیدار و گفت و گو کردند که در این دیدار آیت الله استادی دبیر شورای عالی حوزه های علمیه گزارشی از برنامه ها و وضعیت حوزه های علمیه را ارائه کرد و مراجع تقلید نیز راهکارهایی برای اجرای بهتر برنامه های حوزه بیان کردند.

خاطرنشان می شود: دیروز نیز در ادامه این دیدار ها، مدیر و  اعضای شورای عالی حوزه های علمیه با حضور در مدرسه علمیه امام سجاد(ع) با حضرت آیت الله مکارم شیرازی دیدار کردند

در این دیدار حضرت آیت الله مکارم شیرازی با تسلیت ایام شهادت امام جواد(ع) مطالب ارزشمندی در راستای برنامه های آموزشی، پژوهشی و اخلاقی حوزه بیان کردند.

Please publish modules in offcanvas position.