ايران از زمان پيروزي انقلاب تاکنون قرباني تروريسم بوده است94/03/20

http://bushehri.net/images/boshehri_l93227_211898.jpgحضرت آيت الله سید هاشم حسيني بوشهري«دامت برکاته» مدیر حوزه‎های علمیه کشور، امروز طی سخنانی با خبرنگار یکی از خبرگزاری‎ها با تأکيد بر اين‌که «جمهوري اسلامي ايران از زمان پيروزي انقلاب اسلامي تاکنون قرباني تروريسم بوده است» خاطرنشان کردند: در روزهاي آغازين پيروزي انقلاب اسلامي شاهد ترورهاي کور بوديم و تعداد زيادي از مردم ما به خاطر توطئه‌هايي که از سوي کفار جهاني و از سوي مزدوران داخلي آنها انجام مي‌شد، جمهوري اسلامي ايران جزء قربانيان ترور قرار گرفت.

مدیر حوزه‎های علمیه سراسر کشور با بيان اين‌که «تروريست‌هايي که روزي در کشورمان تاخت و تاز مي‌کردند، امروز در دامن کشورهاي اروپايي و آمريکايي هستند» اظهار کردند: متاسفأنه امروز بلندگوها و تريبون‌هاي اين کشورها در اختيار گروه‌هايي قرار دارد که روزي از کشورمان، قربانيان بسياري گرفتند. امروز مجموعه‌هايي که در دنيا به عنوان کشورهاي متمدن شعار حقوق بشري سر مي‌دهند، به حمايت جدي از تروريست‌ها مي‌پردازند.

عضو مجلس خبرگان رهبری ادامه دادند: در شرايط امروز منطقه به ويژه در عراق و سوريه شاهديم که براي پياده‌سازي اهداف کشورهاي مستبد و ابرقدرت در خاورميانه، امکانات و تسهيلات اين کشورها در اختيار تروريست‌ها قرار گرفته است.

 

Please publish modules in offcanvas position.