ايران با تمام وجود در مقابل تروريست‌ها مقاومت مي‌کند94/03/20

http://bushehri.net/images/boshehri_l92_ll_159119.jpgحضرت آيت الله سید هاشم حسيني بوشهري«دامت برکاته» مدیر حوزه‎های علمیه کشور، در گفتگو با یکی از خبرگزاری‎ها با تأکيد بر نقش کشورمان در مبارزه با تروريسم در داخل و منطقه تصريح کردند: جمهوري اسلامي ايران با تمام وجود در مقابل تروريست‌ها و حاميان‌شان ايستادگي و مقاومت مي‌کند.

ایشان عنوان کردند: به دليل تعداد قربانيان تروري که جمهوري اسلامي ايران به خاطر برنامه‌ريزي‌ها و توطئه‌هاي دشمنان دارد، ايران مي‌تواند در موضوع مبارزه با تروريسم به عنوان يک محور قرار بگيرد و با کشورهايي که در طول تاريخ حيات خود قرباني تروريست بوده‌اند، در عرصه بين‌المللي همکاري داشته باشد.

مدير حوزه‌هاي علميه کشور در ادامه به آثار مخرب وجود تروريسم در دنيا اشاره و اظهار کردند: وجود تروريسم در دنيا موجب از بين رفتن شرايط زندگي براي انسان‌ها و ايجاد ناامني مي‌شود. هرکجا که تروريسم قدم بگذارد، به دنبال آن ناامني و فجايع انساني پديدار مي‌شود.

ایشان با تأکيد بر اين‌ که «امروز اقدام عليه تروريسم يک ضرورت انکارناپذير است» تصريح کردند: امروز اين ضرورت بيش از پيش احساس مي‌شود که همه کشورها، حتي آنها که تاکنون قرباني تروريست نشده‌اند، براي ايجاد فضايي امن در دنيا با همبستگي و تبادل نظر و همکاري‌هاي مشترک در سطوح بين‌المللي اقداماتي انجام دهند تا ريشه تروريسم در تمام دنيا خشکانده شود.

نماینده مردم شریف استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به برگزاري کنگره بين‌المللي 17000 شهيد ترور اظهار کردند: با برگزاري اين کنگره در سطح بين‌المللي، پيام مهمي به کل دنيا مخابره مي‌شود و اين پيام اين است که ايران خود قرباني ترور است و به عنوان کشوري در حال مبارزه با تروريسم در اين مسير دست دوستي و همکاري به سوي جهانيان دراز مي‌کند.

مدير حوزه‌هاي علميه کشور افزودند: با برگزاري اين کنگره، جمهوري اسلامي ايران مي‌تواند بر خلاف تبليغاتي که امروز در سطح بين‌الملل و از سوي برخي نهادهاي بين‌المللي در حال انجام است و طي آن کشوري که خود قرباني تروريست است را متهم به جانبداري از تروريست‌ها مي‌کنند، پرچم‌داري خود در مسير مبارزه با تروريسم را به جهانيان اعلام کند.

عضو مجلس خبرگان رهبری در پايان با بيان اين‌که «حضور افراد صاحب نفوذ و تأثيرگذار در کنگره بين‌المللي 17000 شهيد ترور مي‌تواند در تغيير فضاي عمومي دنيا در مورد جمهوري اسلامي ايران تاثير بسياري بگذارد» خاطر نشان کردند: برگزاري اين کنگره نقش بسيار زيادي در خنثي سازي طراحي‌هاي دشمنان جمهوري اسلامي ايران خواهد داشت.

Please publish modules in offcanvas position.