اگر خدا کنار گذاشته شود امکان موفقيتي براي مبلغان ديني نيست.92/12/21

http://bushehri.net/images/busshehri/zaman%2023.jpegمدير حوزه‌هاي علميه سراسر کشور با اشاره به اينکه مبلغ دين بايد در حق‏‌‏گويي شهامت داشته باشد فرمودند: خداترسي بايد اصل کار ما باشد و اگر خدا کنار گذاشته شود امکان موفقيتي براي مبلغان ديني نيست.

حضرت آيت‏‌‏الله سيد هاشم حسيني بوشهري در همايش بشيران جوان ضمن خيرمقدم به مبلغان جوان اظهار کردند: مبلغان جوان با ابتکارات خوبي که دارند خيلي از ديدگاه‌ها را تغيير مي‌دهند.

ایشان با اشاره به جايگاه تبليغ بيان کردند: اگر تبليغ را از اسلام خارج کنيم از اسلام چيزي نمي‌ماند.

مدير حوزه‌هاي علميه سراسر کشور تصريح کردند: پيشبرد اسلام در غيبت کبري بر دوش مبلغان دين بوده است.

استاد سطوح عالی حوزه های علمیه افزودند: روايت است که در روز قيامت همه انبيا و شهدا غبطه مبلغان ديني را مي‌خورند که نشان از جايگاه بالاي مبلغان دين دارد و در قيامت آن‌ها از منبرهاي نور بالا مي‌روند.

آیت الله حسيني بوشهري با اشاره به اينکه مبلغان نقش کليدي در رابطه مردم با خدا دارند بیان داشتند: حرکت مبلغان يک حرکت خيرخواهانه است.

ایشان عنوان کردند: پيامبر(ص) فرمود مبلغان مردم را امر مي‌کنند به کاري که مورد محبت خدا است و فرمان الهي را به مردم منتقل مي‌کنند.

مدير حوزه‌هاي علميه سراسر کشور اظهار کردند: زماني که مردم به مبلغان جوان گوش مي‌دهند مجذوب دين مي‌شوند.

ایشان با بيان اينکه امام علي(ع) در نامه خود به مردم مصر چهره‌اي از مالک تعريف مي‌کند که مشخصات مبلغ دين است فرمودند: طبق نامه امام علي(ع) مبلغ دين خواب به چشم ندارد، از دشمن وحشت نمي‌کند و در مقابل بدخواهان از آتش سوزنده‌تر است.

معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه قم  با اشاره به صحنه‌هايي که در جهان با آن مواجه هستيم تصريح کردند: صحنه‌هاي جهان بسيار بد است و بايد بيشتر به بحث تبليغ توجه کنيم.

 

 

Please publish modules in offcanvas position.