ایثار طلبه آملی فخری نوین بر دفتر افتخارات روحانیت شیعه افزود93/08/20

http://hosseiniboshehri.ir/images/busshehri/IMAGE635113889090625000.jpgحضرت آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری «دامت برکاته» مدیر حوزه‌های علمیه کشور با اعلام اینکه رسالت پیامبران بزرگ الهی و پیشوایان ابلاغ پیام‌های آسمانی، توأمان با زبان و عمل است، فرمودند: ایثار طلبه آملی در اهدای کلیه خود به یک کودک نیازمند فخری نوین بر دفتر افتخارات روحانیت شیعه افزود.

حجت‌الاسلام کمیل نظافتی طلبه فداکار آملی که سال گذشته با اهدای کلیه خود به سجاد کوچولو جان دوباره بخشید، یکی از افراد فداکار و ایثارگر سومین همایش جرعه‌ای از ایثار بود.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری  در پیامی خطاب به طلبه فداکار آملی آورده‎اند: رسالت پیامبران بزرگ الهی و پیشوایان عصمت‌نشان و پیروان سلم و سلیم‌ آنان، ابلاغ پیام‌های آسمانی، توأمان با زبان و عمل است.

ایشان بیان داشتند: تجربه تاریخ، گویای مانایی آثار تبلیغ عملی است و به این ‌سان سیره سدید اولیاءالله مشحون از عمل آنان در ابلاغ پیام الهی بوده و روحانیت قویم شیعه نیز با تأسی به آن اسو‌گان آسمانی، عمل به گفتار خود و دستگیری از افتادگان را سرلوحه دروس علمی و عملی خود ساخته ‌است.

آیت الله حسینی بوشهری ابراز داشتند: حجت‌الاسلام نظافتی روحانی ارزشمندی است که با اهدای کلیه خود به کودکی نیازمند و ایجاد بارقه امید در چشمان کم‌امیدش فخری نوین را در دفتر افتخارات پرمباهات روحانیت شیعه افزود.

مدیر حوزه‌های علمیه کشور در پایان با آرزوی تأسی روحانیون و فضلای حوزه به این طلبه فداکار، توفیقات زیاد و فاخر علمی و عملی‌اش را در ظل عنایات مهدوی از خداوند کریم تمنا کردند.

Please publish modules in offcanvas position.