این انقلاب با حضور مردم به ثمر نشست09/09/08

http://bushehri.net/images/busshehri/zaman%2055.jpegحضرت آیت الله سیدهاشم حسینی بوشهری «دامت برکاته» صبح دیروز در دیدار با اعضای ستاد بزرگداشت «دهه بصیرت و میثاق امت با ولایت» با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران شرائط گوناگونی را تا به امروز تجربه کرده است، اظهار داشتند: این انقلاب با حضور مردم به ثمر نشست و در ابتدا باوری وجود داشت که مشکلات برطرف و راه‎ها هموار شد؛ اما متأسفانه مکر و توطئه شیطان صفتان در طول تاریخ وجود داشته و در این انقلاب نیز مشاهده شده است.

مدیر حوزه‎های علمیه کشور با بیان این مطلب که ما نهضتی بالاتر از بعثت رسول گرامی اسلام(ص) در طول تاریخ نداشته‎ایم، ابراز داشتند: دشمنان پس از بعثت، اهانت‎ها و مشکلات بسیاری نسبت به رسول اعظم(ص) روا داشتند؛ اما حضرت بنابر دستور خداوند متعال، استقامت کرده و این نهضت به پیروزی رسید.

عضو خبرگان رهبری ادامه داد: ریشه انقلاب اسلامی ایران نیز در بعثت و عاشورای حسینی است و نمی‎توان آن را جدای از این وقایع دانست و همانطور که تا به امروز این انقلاب به پیش رفته، باید با استقامت و بصیرت آن را ادامه داد.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم یادآور شد: دشمنان نظام در دوران انقلاب با نقشه‎های شوم خود به دنبال تجزیه کشور و نفوذ در دانشگاه‎ها بودند؛ اما این انقلاب بود که با همت و مقاومت مردم به پیش رفت و موانع را از سر راه برداشت.

Please publish modules in offcanvas position.