با حضور آیت الله حسینی بوشهری:کتاب «ردای سرخ» رونمایی شد94/08/17

http://bushehri.net/images/namazjome/89028_4150462342.jpgکتاب «ردای سرخ» با هدف معرفی زندگینامه، وصیتنامه و شهادت ۵۶ شهید روحانی مدرسه علمیه رسالت قم، طی مراسمی با حضور حضرت آيت الله سيد هاشم حسيني بوشهري «دامت برکاته» رونمایی شد.

مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور در هشتمین یادواره شهدای مدرسه علمیه رسالت که با حضور جمعی از علما و روحانیون و اساتید حوزه، خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان و پیشکسوتان دفاع مقدس، در مدرسه رسالت برگزار شد، طی سخنانی به بیان علل تقدس و علوّ مقام شهدا پرداختند.

آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری قداست هدف را از جمله عوامل ماندگاری نام و یاد شهدا برشمردند و افزودند: شهدا به دنبال مقام و ریاست نبوده و انسان‌هایی ظلم ستیز و عدالت خواه بودند.

حجت الاسلام عماد، معاون پژوهش حوزه‌های علمیه نیز در این مراسم با ذکر خاطراتی از اعزام طلاب رزمنده مدرسه علمیه رسالت به جبهه، یاد و خاطره شهدای روحانی و اساتید گذشته این مدرسه را گرامی داشت.

خاطره گویی یکی دیگر از طلاب رزمنده، تجلیل از خانواده‌های معظم شهدای روحانی، تجلیل از طلاب بسیجی و توزیع بسته‌های فرهنگی شامل چندین کتاب، بخش‌های دیگری از این مراسم بود.

در ادامه مراسم، از کتاب «ردای سرخ» که ویژه معرفی زندگینامه، وصیتنامه و شرح شهادت ۵۶ شهید روحانی مدرسه رسالت است، رونمایی شد.

این کتاب در ۱۵۷ صفحه به کوشش علیرضا صداقت و با حمایت اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان قم و موسسه مالی و اعتباری کوثر استان و همکاری مدرسه علمیه رسالت تدوین و از سوی انتشارات بین الحرمین در قم منتشر شده است.

Please publish modules in offcanvas position.