با حضور آیت‌الله حسینی بوشهری؛ مشکلات حوزه علمیه چهارمحال وبختیاری بررسی می‌شود 92/06/02

http://h-bushehri.ir/images/boshehri%20l_99665.jpgمدیر حوزه‌های علمیه کشور برای شرکت در طرح تقویت مبانی اعتقادی و شبهه‌زدایی و سرکشی از حوزه علمیه استان چهارمحال بختیاری دیروز وارد شهرکرد شد.

  آیت‌الله حسینی بوشهری عصر روز گذشته وارد استان چهارمحال و بختیاری شد و مورد استقبال حجت‌الاسلام والمسلمین نکونام نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه شهرکرد، مدیر و معاونان حوزه علمیه این شهر قرار گرفتند.


معاون جامعه مدرسين حوزه علميه قم  سپس در جمع مدیران حوزوی این استان  که در ساختمان شماره 2 دفتر امام جمعه گرد هم آمده بودند حضور یافتند .

حجت‌الاسلام والمسلمین نکونام در این مراسم ضمن ارایه گزارشی از فعالیت‌های انجام شده در طول مدت امامت جمعه ی خود در این شهر و آخرین وضعیت حوزه‌‌های علمیه این استان در خصوص بیستمین دوره طرح تقویت مبانی اعتقادی و شبهه‌زدایی توضیحاتی را داده و اظهار داشت: خوشبختانه این طرح برای این استان و مخصوصاً برای طلاب جوان مفید و سازنده بوده و تاکنون توانسته سطح علمی آنان را ارتقاء دهد.

وی با اشاره به اینکه حضور  اندیشمندان و عالمان بزرگ دینی در این شهر فرصت بسیار خوبی را برای استان ایجاد می کند افزود:  همه سخنرانان  دعوت شده دراین طرح از مدارس علمیه استان نیز سرکشی می‌نمایند، لذا فرصت مناسبی است که طلاب از آن بهره‌مند گردند.

خاطرنشان می شود حضرت آیت‌الله حسینی بوشهری طی سفر دو روزه خود به استان چهارمحال بختیاری علاوه بر بازدید از مدارس علمیه در بیستمین طرح مبانی اعتقادی و شبهه‏‎زادیی دینی حضور یافته و در خصوص جایگاه امر به معروف و نهی از منکر در سبک زندگی اسلامی، نقش حوزه‌های علمیه در نهادینه کردن سبک زندگی اسلامی، آثار منفی حرام در جامعه و مردم در سبک زندگی اسلامی و تولید نسل و تهدید در سبک زندگی اسلامی به ایراد سخن خواهند پرداخت.

Please publish modules in offcanvas position.