با راهیان نور احساسی برخورد نشود 93/02/06

http://bushehri.net/images/busshehri/zaman%2053.jpegمدیر حوزه های علمیه کشور با بیان این که راهیان نور نباید تبدیل به کار احساسی شود، تاکید کردند: نباید در این عرصه، کار مقطعی صورت بگیرد، بلکه باید آگاهی بخشی و تداوم آن از مهمترین اهداف باشد. 

حضرت آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری، در دیدار اعضای ستاد مرکزی راهیان نور کشور با تقدیر از فعالیت های این ستاد، اظهارداشتند: کار ستاد راهیان نور باید با قوت و قدرت بیشتری ادامه پیدا کند و همواره مورد آسیب شناسی قرار بگیرد و اگر در جایی نقطه ضعفی وجود دارد، برطرف شود.

عضو هيات رئيسه مجلس خبرگان رهبري با بیان این که نباید کوچکترین خدشه ای به این امر مقدس وارد شود، افزودند: گاهی کوچکترین مشکلی که پیش می آید، دشمنان آن را در بوق و کرنا می کنند تا به اصل کار ضربه بزنند، ولی مردم ولایی و مدافع انقلاب از این تبلیغات تاثیر نمی پذیرند.

ایشان با بیان این که باید از بهترین شیوه و محتوا برای تاثیر گذاری درراهیان نور استفاده شود، بیان کردند: برای تاثیر گذاری  بیشتر در این امر مقدس، باید از شیوه های جدید استفاد کرد تا استقبال جوانان از این برنامه ها بیشتر شود.

عضو شورای عالی حوزه های علمیه با بیان این که روحانیت همیشه و در همه عرصه ها نقش بی بدیلی داشته است، تصریح کردند: باید سطح اطلاع رسانی بیشتر شود و آموزش هایی به راویان و روحانیون کاروان ها داده شود؛ چرا که سخن روحانیون بسیار تاثیرگذار و نقش آفرین است، به خصوص روحانیونی که خود در عرصه جبهه و جنگ بوده اند.

آیت الله حسینی بوشهری با بیان این که راهیان نور نباید تبدیل به کار احساسی شود، تاکید کردند: باید این حالت احساس را ماندگار کرد؛ باید با جوانانی که در این مناطق حضور پیدا می کنند در طول سال ارتباط برقرار شود تا با مسجد، روحانی و کانون های ارزشی پیوند داده شوند که این اصل کار انقلاب ما است.

نماينده مردم بوشهر در مجلس خبرگان رهبري با تاکید بر لزوم طراحی اهداف بلند مدت برای راهیان نور، ابراز داشتند: نباید در این عرصه کار مقطعی صورت بگیرد، بلکه باید آگاهی بخشی و تداوم  و ماندگاری آن از مهمترین اهداف باشد.

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری با بیان این که امروز گاهی نسل جوان در مقابل هجمه عظیم دشمنان بی پناه می ماند، بیان داشتند: اگر نتوانیم در مقابل این هجمه، کار و برنامه ریزی داشته باشیم، جوانان بی تفاوت شده و نقشه دشمن نیز عملیاتی می شود.

امام جمعه قم، راهیان نور را هدیه الهی خواندند و ابراز داشتند: راهیان نور یک فرصت  طلایی است که عطر شهدا در جامعه پراکنده شود، باید از این فرصت به بهترین نحو استفاده کنیم.

آیت الله حسینی بوشهری درپایان تصریح کردند: باید  حجم کار تبلیغی را بالا برد؛ چراکه هر اندازه در این زمینه سرمایه گذاری شود برای هدایت جوانان و جامعه ارزشمند است .

در ابتدای این  دیدار، حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، سردار یعقوب سلیمانی رئیس، ستاد مرکزی راهیان نور کشور، سردار محمد جواد زاده کمند، مسئول راهیان  نور ناجا، سردار ابراهیم گلفام، جانشین قرار گاه راهیان نور ارتش و حجت الاسلام  رضوانی نسب، مسئول ستاد راهیان نور  حوزه های علمیه، گزارشی را از فعالیت ها و  برنامه ها ارائه کردند.

 

Please publish modules in offcanvas position.