با مديريت جهادي شاهد تحول چشم گیري در آينده قم خواهيم بود93/01/11

http://bushehri.net/images/busshehri/zaman%2019.jpeg مدير حوزه هاي علميه سراسر كشور فرمودند: مديريت جهادي نياز به تامل زيادي ندارد و انگيزه قوي ديني الهام گرفته از يك آموزه مكتبي را نياز دارد كه نمونه روشن آن در دوران دفاع مقدس اتفاق افتاد. 

حضرت آيت الله سيد هاشم حسيني بوشهري در ديدار شهردار قم،با اشاره به تقارن عید نوروز با ایام فاطمیه اظهارداشتند:تقارن حلول سال ۱۳۹۳ با ايام فاطميه، الهام بخش اين پيام روشن است كه سال جديد با تعاليم اهل بيت(ع) و آموزه‌هاي مكتب فاطمي، عجين است.

رئيس هيات علمي بعثه مقام معظم رهبري، افزودند: قم آشيانه آل محمد(ص) است و شهر بزرگان و دين داران و متدينين است و بايد به عنوان يك نمونه روشن و يك الگوي قابل ارائه براي همه كساني باشد كه به اين شهر وارد يا از آن خارج مي‌شوند.

عضو مجلس خبرگان رهبري خاطرنشان كردند: قم نياز زيادي به كار دارد و كارهاي عقب مانده آن به قدري است كه براي رفع آنها به صورت زنجيره اي، نياز به برنامه ريزي ويژه اي است.

آيت الله حسيني بوشهري تصريح كردند: هر تازه واردي كه وارد شهر قم مي‌شود، بايد تحول را نسبت به دفعه قبلي كه وارد شده است، احساس كند و امسال هم يكي از مهمانان نوروزي كه هر سال همين ايام به ما سر مي‌زند، در برگشت از حرم كريمه اهل بيت(س) مي‌گفت كه تحول در شهر قم را به عينه مشاهده كردم كه نشان مي‌دهد وقتي كاري انجام مي‌شود، از ديد تيزبين افرادي كه به شهر رفت و آمد مي‌كنند، پنهان نمي‌ماند.

مدير حوزه‌هاي علميه سراسر كشور خاطرنشان كردند: همدلي و همراهي شهرداري و استانداري و ساير دستگاه‌ها باعث مي‌شود كه روند كاري براي پيشرفت مطلوب شهر فراهم شود.

معاون جامعه مدرسین حوزه با اشاره به طرح شعار سال توسط رهبر معظم انقلاب اسلامي افزودند: مديريت جهادي نياز به تامل زيادي ندارد و انگيزه قوي ديني الهام گرفته از يك آموزه مكتبي را نياز دارد كه نمونه روشن آن در دوران دفاع مقدس اتفاق افتاد و نيروهاي ما از سربازي شروع كردند و بعد يك سال و نيم، به مقام استراتژيست هاي بزرگ نائل آمدند.

 آيت الله حسيني بوشهري تصريح كردند: شما مي‌توانيد يك مدل مديريت جهادي را در شهر قم پياده كنید و سال‌هاي آينده، شاهد يك تحول چشمگير در مديريت شهري و ساخت و ساز در شهر باشيم.

امام جمعه قم خاطرنشان كردند: حضور طلاب حوزه‌هاي علميه از ۱۰۰ كشور جهان در قم كه از نظام جمهوري اسلامي الگوبرداري مي‌كنند فرصت خوبي است تا الگوي خود را از شهر قم بگيرند.

Please publish modules in offcanvas position.