بازديد آيت‌الله حسيني‌بوشهري ‌از مدرسه علميه امام صادق(ع) زاهدان92/09/01

http://www.bushehri.net/images/busshehri/zaman%2034.jpegآيت‌الله حسيني بوشهري مدير حوزه‌هاي علميه کشور ‌از مدرسه علميه امام صادق (ع) زاهدان بازديد کردند.
   
سفر مدير و معاونان حوزه‌هاي علميه به استان سيستان و بلوچستان اگرچه کوتاه و دو روزه بود اما برنامه‌هاي متعددي اعم از شرکت در همايش، ديدار با علما، تشکيل جلسه شوراي حوزه علميه استان، حضور در جمع طلاب و پاسخ به سئوال‌ها‌، ديدار با مديران و اساتيد مدارس علميه و... را در‌بر داشت و سفري فشرده و متراکم را رقم زد‌.

‌معاونان آموزش، تبليغ، بين‌الملل، آمار و بررسي و امور طلاب و دانش‌آموختگان و نيز مسئول دفتر برنامه‌ريزي و نظارت حوزه‌هاي علميه، آيت‌الله حسيني بوشهري را در اين سفر همراهي مي‌کنند.

علاوه بر حضور هيئت اعزامي از قم در کنگره بزرگداشت مرحوم آيت‌الله کفعمي، نشست‌هاي متعددي با طيف‌هاي مختلف حوزوي در زاهدان برگزار شد.

همچنين آيت‌الله حسيني بوشهري مدير حوزه‌هاي علميه ظهر امروز از مدرسه علميه امام صادق زاهدان بازديد کرد.

نشست مشترک بين معاونان حوزه علميه استان سيستان و بلوچستان با معاونان مرکز مديريت حوزه‌هاي علميه نيز امروز در دفتر نمايندگي ولي فقيه در استان برگزار شد.

حضور در جمع صميمي طلاب مدرسه علميه سفيران هدايت زاهدان نيز از ديگر برنامه‌هاي مدير حوزه‌هاي علميه در اين سفر بود.

در يکي ديگر از برنامه هاي اين سفر، تعدادي از معاونان حوزه با حضور در جمع طلاب استان سيستان و بلوچستان به پرسش‌هاي طلاب پاسخ دادند.

اين نشست ظهر دیروز در سالن آمفي تئاتر مدرسه علميه صادق زاهدان برگزار شد و حجج‌الاسلام والمسلمين فرحاني، نبوي، ملکدار و زماني معاونان آموزش، تبليغ، امور طلاب و بين الملل و حجت‌الاسلام والمسلمين فاضل سرپرست معاونت آمار و بررسي به پرسش‌هاي کتبي و شفاهي طلاب در زمينه‌هاي مختلف پاسخ دادند.

Please publish modules in offcanvas position.