انقلاب اسلامی در مسیر جهاد کبیر خواهد ماند/ ملت تسلیم زیاده خواهی آمریکا نمی شوند95/08/13

http://www.bushehri.net/images/20/1/535353/IMG09511179.jpgعضو شورای عالی حوزه با اشاره به اینکه مردم ما بر اساس آموزه های در مقابل زیاده خواهی دشمنان ایستادگی خواهند کرد، فرمودند: تا زمانی که جبهه استکبار دست از زورمداری و ظلم برندارد، ملت ایران با همین آهنگ حرکت خودش را دنبال خواهد کرد.

حضرت آيت الله سيد هاشم حسيني بوشهري «دامت برکاته» در گفت وگو با خبرنگار یکی از خبرگزاری ها اظهار داشتند: 13 آبان سالروز رخدادهای تاریخی مهمی است و به درستی به عنوان روز مبارزه با استکبارستیزی نامگذاری شد.

ایشان  با بیان اینکه آموزه های دینی، فرهنگ مترقی اسلام و سیره پیشوایان دین به ما می آموزد که نه ظلم کنید و نه ظلم بپذیرید، تصریح کردند: بر این اساس اگر کشوری قصد زیاده خواهی، ظلم و ستم علیه کشور و ملت را داشته باشد، مردم ما با توجه به آموزه های دینی آموخته اند در مقابل این زیاده خواهی ها تسلیم نشوند.

عضو هیئت رئیسه خبرگان رهبری، یکی از راهکارهای مقابله با استکبار جهانی را توجه به فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب پیرامون مسئله «جهاد کبیر» عنوان کردند و فرمودند: جهاد کبیر به معنای عدم تبعیت و اطاعت از مستکبران است و ملت ایران در طول 37 ساله گذشته این امر را تحقق بخشیده است.

آیت الله حسینی بوشهری افزودند: توطئه ها و طراحی های دشمنان علیه انقلاب و نظام، در پرتو هدایت های امام راحل و رهبر معظم انقلاب با روحیه ظلم ستیزی و استکبارستیزی ملت ایران خنثی شده و دشمن در رسیدن به اهداف خودش ناکام مانده است.

معاون  جامعه مدرسین بر لزوم تداوم حرکت در مسیر جهاد کبیر تاکید کردند و افزودند: تا زمانی که دشمنان، زورگویان و ستمگران به خصوص جبهه استکبار دست از زورمداری و ظلم برندارند، ملت ایران با همین آهنگ حرکت خودش را دنبال خواهد کرد.

امام جمعه قم در پایان خاطرنشان کردند: ما معتقدیم نصرت و پیروزی با ملتی است که حرکت و برنامه خود را براساس مکتب وحی و اسلام ناب دنبال می کند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Please publish modules in offcanvas position.