حوزویان متناسب با تغییر شگردهای دشمن برنامه ریزی کنند/ کار اصلی حوزه های علمیه فرهنگی است95/08/11

http://www.bushehri.net/images/0bushehri/_____4_20130713_1277233556.jpgعضو هیئت رئیسه خبرگان رهبری فرمودند: چون شگردهای دشمنان ما در هر برهه از زمان متفاوت می شود انتظار این است که حوزویان با تغییر شگردها و رویکردهای دشمنان متناسب با آن برنامه های خود را در این راستا فعال کنند.

حضرت آيت الله سيد هاشم حسيني بوشهري «دامت برکاته» عضو هیئت رئیسه خبرگان رهبری در گفتگو با خبرنگار فرهنگی یکی از خبرگزاری ها فرمودند: طبعا کار حوزه های علمیه فرهنگی است یعنی اساسا همه زمینه های تبلیغی حوزه های علمیه از اطلاع رسانی گرفته تا تبلیغ آموزه های دینی در راستای فرهنگ است.

ایشان افزودند: بحث نفوذ و مسائل دیگری که مورد عنایت مقام معظم رهبری قرار گرفته اینها عناوین و موضوعاتی است که به خوبی هم در قرآن و هم در روایات اهل بیت عصمت و طهارت به آنها پرداخته شده؛ به خصوص نسبت به بیگانگان و کفار آیه نفی سبیل که به عنوان یک قاعده فقهی است و در مجامع حوزوی ما مورد بحث و بررسی قرا ر گرفته که نباید راه ورود برای بیگانگان باز کرد.

عضو هیئت رئیسه خبرگان رهبری تصریح کردند: خواستگاه بحث انقلاب اسلامی، از حوزه های علمیه قم است امام راحل از اینجا برخاسته و طبعا دغدغه مهم حوزویان و علما و روحانیت این است که از انقلاب اسلامی حفاظت کنند و جلوی نفوذ بیگانگان را بگیرند.

عضو شورای عالی حوزه‎های علمیه تاکید کردند: چون شگردهای دشمنان ما در هر برهه از زمان متفاوت می شود انتظار این است که حوزویان با تغییر شگردها و رویکردهای دشمنان متناسب با آن برنامه های خود را در این راستا فعال کنند تا در نتیجه بتوانند با حریف و کسی که در مقابله جدی با انقلاب و اسلام است مقابله اصولی و اساسی داشته باشند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Please publish modules in offcanvas position.