دشمن سعی دارد از درون به جامعه اسلامی ضربه وارد کند/ مسئولین نباید با تفرقه مردم را دلسرد کنند95/09/23

عضو مجلس خبرگان رهبری فرمودند: دشمن سعی دارد که به جامعه اسلامی از درون ضربه وارد کند و به این دلیل نباید کاری کرد که دشمن احساس کند که مسئولین تفرقه دارند و با یکدیگر وحدت کلمه ندارند.

حضرت آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری«دامت برکاته» با اشاره به اهمیت استحکام وحدت در جامعه بیان کردند: امروز به حمد خدا همدلی وجود دارد و اختلافات سلیقه به صورت جزئی می باشد،وحدت به معنای واقعی در جهت ارتقا و اعتلای کشور مشهود است و مسائل حاشیه ای مانع این رشد نمی شود.

 ایشان افزودند: قوای سه گانه و مجموعه مسئولین نیاز به همدلی بیشتر دارند،به عنوان مثال در بد عهدی آمریکا در بحث برجام همه مسئولین یک پیام مشترک ارسال کردند و آن چیزی نبود به جز استکبار ستیزی آمریکا که خود این هم نشانه وحدت کلمه در جامعه است که سر منشاء این موضوع نگاه رهبری و ملت است.

آیت الله حسینی بوشهری اظهار داشتند: دشمن سعی دارد که به جامعه اسلامی از درون ضربه وارد کند و به این دلیل نباید کاری کرد که دشمن احساس کند که مسئولین تفرقه دارند و با یکدیگر وحدت کلمه ندارند.مردم هم انتظار دارند وحدت کلمه در کشور حاکم باشد تا از این طریق کشور در راه رشد قرار بگیرد.

عضو جامعه مدررسین حوزه علمیه در پاسخ به این سوال که چه کسانی قصد دارند در کشور تفرقه ایجاد کنند افزودند: طبیعتا ما در داخل و خارج از کشور دشمنانی داریم که آنچه که می خواهند نبود وحدت کلمه در کشور است تا از این طریق با نفوذ و طمع ورزی بخواهد به کشور ضربه وارد کند.

دشمنان ایران اسلامی کسانی هستند که عظمت ایران و اسلام را نمی خواهند،اگر اختلافاتی در بین ما وجود داشته باشد طبعا اولین کسی که از آن سود می برند و سوء استفاده می کنند دشمنان ما هستند.

نکته قابل توجهی که باید به آن اشاره کرد این است که مهم تر از سوء استفاده دشمنان از عدم وحدت ایجاد دلسردی در جامعه است که نباید مردمی که پای انقلاب و نظام هستند دلسرد به نظام شوند،مردم توقع دارند که با همدلی در جامعه کاری کنیم که کشور در راه موفقیت گام بردارد، مردم هستند که همیشه چند گام جلوتر از مسئولین برای استخکام وحدت گام بر می دارند و نباید از این ظرفیت غافل شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Please publish modules in offcanvas position.