انسان های مسئولیت گریز تحت ولایت شیطان دست به جنایت می زنند96/03/20

عضو مجلس خبرگان رهبری گفتند: انسان های مسئولیت گریز به دلیل فراموشی خدا تحت ولایت شیطان قرار می گیرند و لذا از هر جنایتی فرو گذار نمی کنند.

حضرت آیتالله حسینی بوشهری«دامت برکاته»، در سخنان پیش از خطبه های امروز نماز جمعه تهران درخصوص موضوع 'انسان و مسئولیت پذیری'، گفتند: انسان ها یا مسئولیت پذیرند یا مسئولیت گریز و یا بی تفاوت هستند.

ایشان با اشاره به اینکه انسان های مسئولیت پذیر افراد ارزشمندی هستند، خاطر نشان کردند: دایره مسئولیت پذیری انسان بسیار گسترده است لذا انسان در برابر خدا ، پیامبران الهی به ویژه حضرت محمد (ص) ، پیشوایان دینی، دین، حاکمیت، جامعه و خانواده مسئول است.

اما انسان های مسئولیت گریز پیامدهای تلخی دارند، دچار بحران هویت و شخصیت می شوند و چون خدا را فراموش می کنند دچار خودفراموشی و مامور اجرای فرامین دیگران شده اند بطوریکه کورکورانه وارد صحنه شدند و مردمی بی هدف را کشتند و می کشند.

عضو مجلس خبرگان رهبری گفتند: این گونه افراد هویت ندارد و از آنجاییکه خدا را فراموش کرده اند به جای اینکه تحت ولایت خداوند قرار گیرند، تحت ولایت شیطان قرار می گیرند و لذا از هر جنایتی فرو گذار نمی کنند.

اما این افراد پایان ناخوشایندی دارند ؛ افرادی که یاد خدا را فراموش می کنند دچار عذاب سخت می شوند.

دنیای استکبار در دو جا هدفگذاری کرده است؛ اول سرمایه گذاری روی نسل جوان امت اسلامی تا آنها را با فرهنگ استکبار آشنا و از دین منحرف کند و دوم اینکه به اسلام افراطی دامن بزند.

امروز نسل جوان در برخی از کشورهای اسلامی دچار اسلام افراطی شده اند، مانند خوارج که با شعار انحرافی ' لاحکم الا لله' در مقابل ولایت ایستادند؛ این آموزه ها و باورهای غلط آنها را به جایی می کشاند که در ماه مبارک رمضان مردم رهگذر و مردمی که برای رفع مشکلاتشان به نمایندگان رجوع کرده بودند را ترور کنند.

عضو مجلس خبرنگان رهبری گفتند:دشمن از دست ایران اسلامی ناراحت است چرا که ایران به عنوان عضو جبهه مقاومت در سوریه در مقابل آنهاست.

چه کسی است که نداند ریشه اصلی تروریست درکجاست ؛ دشمن به دلیل مبارزه با تروریست این ائتلاف عربی، آمریکایی و عبری را تشکیل داده است تا تحت این ائتلاف کارهای دلخواه خود را انجام دهد.

امام جمعه قم با اشاره به گذشت چهار دهه از انقلاب اسلامی و 17 هزار شهیدی که در دهه 60 تقدیم انقلاب شد ، افزودند: اگر به گفته رهبر معظم انقلاب اسلامی، عده ای تروریست ترقه بازی می کنند نباید آرامش ما را تحت تاثیر قرار دهد.

نیروهای امنیتی ، سپاه و انتظامی ما نشان دادند که قهرمانانه در مقابل این تروریست ها وارد صحنه شدند و آنها را به هلاکت کشاندند.

سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه تهران در توصیه ای به مردم کشورمان گفتند که تنها راه برون رفت از این قضایا ، وحدت ، صفا، صمیمیت و همدلی میان ماست.

اگر دشمنان از بیرون متوجه نشانه ای از پراکندگی ما بشوند به کشور ما طمع می کنند اما اگر به تعبیر رهبر انقلاب از ایران یک حرف به بیرون مخابره شود که نشانگر وحدت باشد دشمن جرات ابراز وجود نخواهد کرد.

عضو مجلس خبرنگار رهبری در ادامه سخنان خود خاطر نشان کردند: انتخابات چشمگیری که در ایران صورت گرفت و بیش از 40 میلیون نفر پای صندوق های رای رفتند ، دنیا را شوکه کرد.

ما باید پایگاه های نماز جمعه را قوی نگاه داریم ، نیروی انتظامی و سپاه ما باید آگاه تر و هوشیارتر از گذشته از مرز و بوم کشور دفاع کنند.

عضو مجلس خبرگان رهبری ضمن تحسین نمایندگان مجلس گفتند: نمایندگان ایران و ملت ایران جلسه مجلس را در گرما گرم تیراندازی تا پایان ادامه دادند و به دنیا اعلام کردند که این نمایندگان از این بادها نمی هراسند و خم به ابرو نمی آورند.

دیدگاه‌ها   

نصیری
#1 نصیری 1396-03-19 10:46
خدا لعنتشان کنه واقعا بی رحمند بی دلیل مردم رو کشتن
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Please publish modules in offcanvas position.