نرم افزار «با فرزانگان(۱)» در قم رونمایی شد96/05/31

با حضور حضرت آیتالله حسینی بوشهری«دامت برکاته» نرم‌افزار چند‌رسانه‌ای با فرزانگان(۱) در مرکز پژوهش‌های صداوسیما در قم رونمایی شد.

درمراسم رونمایی از نرم‌افزار چند‌رسانه‌ای با فرزانگان(1) جمعی از مدیران رسانه ملی و مسئولان اداره کل پژوهش‌های اسلامی صدا و سیما حضور داشتند.

 آیت‌الله سیدهاشم حسینی بوشهری عضو شورای عالی حوزه های علمیه در سخنانی با بیان اینکه در ابتدا هدف مرکز پژوهش های اسلامی صدا و سیما به عنوان حلقه وصل با فرهیختگان، بزرگان و عالمان دین بوده، اظهار داشتند: انتظار این است این ارتباط با حوزه باعث ارتقاء و افزایش روز افزون در موضوعات مختلف شود و جامعه از آثار این ارتباط بهره مند گردد.

این نرم افزار كه با کوشش مدیریت گنجينه فرزانگان تدوين شده گزیده ای از اطلاعات موجود ( فیلم و عکس و زندگی نامه ) دویست شخصیت علمی و اخلاقی حوزه های علمیه  است که با هدف بهره گیری در رسانه ملی و سایر عرصه های تولید فیلم فراهم آمده است.

نرم‌افزار چند‌رسانه‌ای با فرزانگان(1) خاطرات سال های تحصیل و تهذیب، روایت مبارزات در سال های پیش و پس از پیروزی انقلاب اسلامی و ديگر بخش هاى مهم و ارزشمند حيات پر افتخار علما با هدف تولید برنامه هایی با محوریت سبک زندگی بزرگان و بیان تاریخ شفاهى انقلاب اسلامى آمده است.

خاطرنشان می شود: در پایان این مراسم از این نرم افزار  توسط آیت الله حسینی بوشهری معاون جامعه مدرسین و امام جمعه قم رونمایی شد.

دیدگاه‌ها   

لرد
#1 لرد 1396-06-01 11:14
سلام از زجمات شما سپاس فراوان داریم
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Please publish modules in offcanvas position.