طرح انتقال پایتخت اسرائیل اهانت آشکارعلیه امت اسلام است / امت اسلام امروز باید اختلافات محلی و منطقه ای را کنار بگذارند96/09/16


معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفتند: امروز زمانی است که امت های اسلامی با کنار گذاشتن اختلافات محلی و منطقه ای برای حفظ و صیانت از اولین قبله گاه خویش یکپارچه بر سر آمریکا و رژیم صهیونیستی فریاد کشند .
حضرت آیت‎الله حسینی بوشهری«دامت برکاته»، عضو شورای عالی حوزه های علمیه با محکومیت طرح انتقال پایتخت رژیم اشغالگرصهیونیستی به قدس شریف در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه»، اظهارداشتند: اقدامی که آمریکا درصدد انجام آن برآمده است در واقع در دوران روسای جمهور گذشته این کشور نیز در دستور کار بوده است اما به دلیل شرایط جهانی و بین المللی و اعتراضات مانع از انجام آن در مقام عمل بود.
ترامپ در شعارهای انتخاباتی خود یکی از مسائلی که با شدت بر انجام آن به منظور رای صیهونیست های آمریکا تاکید می کرد، همین مساله بود که قدس شریف را پایتخت این رژیم جعلی معرفی و به رسمیت بشمارد.
آیت الله حسینی بوشهری ادامه دادند: امروز ترامپ به پشتیبانی کشورهای غربی و عربی خودفروخته و سرسپرده این طرح را مطرح کرده است و امت اسلام باید هوشیارتر از همیشه اقدام عملی داشته باشد.
قدس شریف، قبله اولین مسلمانان و سرزمینی مقدس مربوط به همه ادیان الهی می باشد و رژیم صهیونیستی سالیان سال در صدد تعرض به این مکان مقدس بود و امروز این شرایط را فراهم دیده است.
عضو خبرگان رهبری گفتند: « بروز اختلاف میان کشورهای اسلامی»، « وجود کشورهای مرتجع منطقه وتعامل پنهانی با رژیم صهیونیستی»، « تولید و پرورش گروه های تفکیری و ایجاد کشتار در کشورهای مسلمان»، « راه اندازی جنگ های نیابتی و ائتلافی » همه این ها با هدف تضعیف کشورهای اسلامی باعث شد که این طرح را که همیشه بر روی کاغذ مطرح می شد، اجرایی کنند.
امروز آمریکا به دنبال ایجاد یک حاشیه امن برای رژیم غاصب اشغالگر قدس است، ملت های مسلمان نباید نسبت به این مساله مهم دست روی دست گذاشته و نظاره گر باشند بلکه باید با اتحاد و انسجام مقابل این زیاده خواهی رژیم صهیونیستی بایستند.

دیدگاه‌ها   

میثم
#4 میثم 1396-09-19 19:58
و بشر الصابرین الذین اذا اصابتهم مصیبه قالو انا لله و انا الیه راجعون
اسرائیل مرد
نقل قول کردن
حسین از اصفهان
#3 حسین از اصفهان 1396-09-18 20:08
مردم ما هر چه بدبختی می کشند از دست این اسرائیل است که تمامعزمش را جزم کرده که ایران را از بین ببرد
نقل قول کردن
kamal
#2 kamal 1396-09-16 17:32
marg bar esraeyl
نقل قول کردن
ابوالفضل خسروزاده
#1 ابوالفضل خسروزاده 1396-09-16 12:50
با سلام و ضمن خسته نباشید .امیدوارم همه بتوانند از این سایت ایده آل و خیلی خیلی مفید شما بهره مند شوند.
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Please publish modules in offcanvas position.