پاسخ محکم مردم به دشمنان در راهپیمایی ۲۲ بهمن/سهم قابل توجهی از بودجه در اختیار مدیریت بحران قرار گیرد96/11/20

نایب رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفتند: دولت برای مدیریت بحران در شرایط خاص همچون زلزله بودجه کافی قرار دهد تا کار امدادرسانی با کندی انجام نشود.

حضرت آیت الله حسینی بوشهری«دامت برکاته» ظهر پنج‌شنبه در دیدار رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با وی که در دفتر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم برگزار شد، اظهار داشتند: پیروزی انقلاب اسلامی نتیجه روح تعاون و همکاری مردم بود. مردم همواره در همه صحنه‌ها حاضر شدند و دین خود را ادا کردند.

شاید در نقاط دیگر دنیا سیستم‌های اداری و تعریف شده‌ای برای حضور مردم باشد اما در ایران مردم مدیران را غافلگیر می‌کنند.

امام جمعه قم ابراز کردند: حضور مردم در اتفاقاتی همچون زلزله اخیر چشمگیر و همراه با احساس پاک دینی بود و این مسئولیت همه ما را سنگین می‌کند.

داشتن مدیریت جهادی در بحران و پیشگیری از وقوع بحران که مهمتر از اولی است دو مسئولیت کلیدی سازمان مدیریت بحران در دنیا و کشور ایران اسلامی است و باید توجه بیشتری به این دو موضوع داشته باشیم.

آیت الله حسینی بوشهری تصریح کردند: دولت باید بودجه کافی برای مقابله با بحران داشته باشد تا سریع در بحران و شرایط خاص بتوان مدیریت کرد و امدادرسانی با کندی انجام نشود.

ایشان با بیان این که دلسوزتر از مسئولان نداریم، اظهار کردند: مأمن و پناهگاه مردم فقط نظام اسلامی است و دیگران دلسوز ما نیستند. دشمن به دنبال منافع خود است نه کرامت و تکریم ما و باید نسل جوان و جامعه متوجه این مهم باشند.

نایب رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم افزودند: مردم همیشه در صحنه در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر حضور پرشور دیگری را نشان می‌دهند و این پاسخ محکمی به دشمنان است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Please publish modules in offcanvas position.